kvepalų blogas
 
Escada Rockin Rio 2011
Kvepalai moterims.
Escada metais pristatė naują, žaismingą aromatų natų kombinaciją Rockin Rio 2011, Šie kvepalai įkvėpti vaisinio kokteilio, kuris susideda iš saldžių ir šviežių vaisių, praturtinto kokoso riešutu. Skambant braziliškos sambos garsams kvapo viršūnėje šoka mandarino, ananaso, papajos bei kokoso natos. Širdyje jaučiama cukraus vata ir persikas, o pagrinde atsiskleidžia santalmedis ir muskusas. EDT aromatas pilstomas į 30, 50 ir 100 ml buteliukus.
Kvapą atskleidžia: Mandarinas, ananasas, papaja, kokosas, cukraus vata, persikas, santalmedis ir muskusas
Rekomenduojama: Dieniniai.
 
Diesel Loverdose kvepalai
Šie kvepalai pradėti gaminti 2011 metais. Diesel paįvairina savo kvepalų liniją nauju, kitokiu leidiniu, pavadintu Loverdose. Tai žodžių žaismas, kurį galime suprasti kaip "Love dose - meilės dozė" arba "Love overdoze - Per didelė meilės dozė”. Aromatas yra paskelbtas kaip "nuostabus, ir yra mirtinas ginklas, kurį moteris naudoja viliojant vyrą", kvepalai skirti abipusės aistros įžiebimui.
Diesel Loverdose tariamai turi molekules, kurios skatina hypothalamus. Hypothalamus yra smegenų dalis, atsakinga už potraukį, geismą ir gerą nuotaiką. Kvepalų sudėtis yra gėlių–prieskonių kompozicija, kuri prasideda anyžiumi ir mandarinu. Sambac jazminas, saldymedis ir gardenijos vainiklapiai formuoja kvapo branduolį. Pagrindas susideda iš rytietiško gintaro, vanilės ir medienos pastabų. Buteliuko forma primena širdį pervertą strėlės. Jis šlifuojamas kaip deimasntas ir nudažytas intesyvia purpurine spalva. Aromato reklaminis veidas yra modelis Ashley Smith. Diesel Loverdose Eau de Parfum kvepalai pilstomi į 35, 50 ir 75 ml talpos buteliukus.
Rekomenduojama: Vakariniai, romantiniai.

Kvepalai internetu

 
Yves Saint Laurent Saharienne kvepalai.

Yves Saint Laurent kviečia Jus į egzotišką kelionę tyrlaukyje su Saharienne kvepalais. Kvepalai yra dedikuoti garsiajam safario švarkui, kuris buvo pristatytas 1968ųjų metų kolekcijoje. Kaip odė YSL mados namų kūrybiškumui ir tradicijų puoselėjimui, naujieji kvepalai garbina ikonišką, laukinį ir provokuojantį moteriškumą.


Kvepalų sudėtis yra karštos dykumos aromatų ir šviežių tonų, tokių kaip gėlas vanduo karštą vasaros dieną natų mišinys. Žėrinčios citrinos pastabos, italų bergamotė ir mandarinas aromato branduolyje, atveria kelią baltųjų gėlių vainiklapių, apelsinmedžio lapo, galbanum ir juodųjų serbentų pumpuro natoms. Pagrindas yra šiltas ir geidulingas dėl rausvojo pipiro ir imbiero aštrumo. Įmantrus butelio dizainas yra rafinuotas, užbaigtas. Buteliukas slepiasi po auksiniu kamšteliu. Jaunas, tačiau jau pasaulyje garsus modelis Jac Jagaciak, yra šių kvepalų reklaminės kampanijos veidas. Saharienne yra pasiekiamas 75 ir 125 ml buteliukuose. Saharienne pradėti gaminti 2011 metais.

Kvepalai internetu

 


Yves Saint Laurent Parisienne EDP
Šie YSL kvepalai, romantiškai pavadinti Parisienne, rinkoje pasirodė 2009 metais. Šis nuostabus kvapas atspindi romatiškojo praeities paryžiaus dvelksmą. Parisienne yra ultramoteriškas, geidulingas aromatas moterims. Šie kvepalai skirti moteriai, kuri nėra paryžietė, tačiau Paryžius priglaudė ir apglėbė ją, moteriai kuri žino kaip mylėti ir kaip džiaugtis gyvenimu Paryžiuje. Be Damasko rožės, žibuoklės, bijūno, spanguolės, pačiulės, vetiverio, muskuso ir santalmedžio pastabų kvepalai taip pat savyje turi švelnius vinilo, lako ir miesto dvelksmą primenančius aromatus.

 


Lanvin Avant Garde kvepalai
2011 metais Lanvin pristato savo naująjį aromatą Avant Garde. Kaip jau ir vardas byloja, šie kvepalai yra šiuolaikinio vyriškumo ir elegancijos interpretacija, skirti moderniojo pasaulio puošeivoms. Parfumeris kūręs šiuos kvepalus Shyamala Maisondieu juos apibūdina taip: „tai rytietiški – medienos prieskonį turintys kvepalai. Aš norėjau sukurti uodžiamąją Lanvin atsitiktinės elegancijos interpretaciją, su aptakia, vyriška ir aiškiai unikalia sudėtimi. Medienos prieskonį turintys aromatai žavi mane. Juose aš randu prašmatnumo ir patogumo jausmą. Jų šilta, geidulinga jėga traukia mane tiek daug, kiek ir įkvepia mane. Avant Garde Pasaulyje puikiai dera tokios medžiagos kaip vetiveris ir benzoinas, jos maišomos su kitomis nuostabiomis medžiagomis tokiomis kaip vaškas ir tabakas. Prieskoniai?… Aš visada mėgdavau dirbti su prieskoniais todėl, kad dirbant su jais reikalinga rūpestingai parinkti tinkamą jų kiekį, reikiamą koncentraciją ar reikiamą jų gaivą, kad kvepalai taptų subtiliai aštrūs bei gaivūs. Aš taip pat žaidžiau su unikalia ir galinga novatoriška pastaba: Georgewood.  Ši žaliava, parfumerijos pasaulyje atrasta neperseniausiai, tik prieš kelerius metus.“  Kvepaluose taip jaučiama: italų bergamotė, Madagaskaro pipiras, rausvieji pipiro grūdeliai ir kadagiai kvapo pagrinde. Širdis sudaryta iš levandos, muskato riešuto, kardamono ir vaško natų. Pagrindas: vetiveris sumaišytas su benzoinu, tabaku ir Georgywood molekulėmis. Kvepalai Eau de Toilette pilstomi į 30, 50 ir 100 ml buteliukus. Lanvin Avant Garde buvo pradėti gaminti 2011 metais.

 


 
Rytų šalys ir Graikija padarė didelę įtaką romėnams. Jų gyvenime  kvepalai netruko pasidaryti labai svarbūs, nors Julijus Cezaris bandė uždrausti vartoti egzotiškus kvepalus. Romėnai kvepalus gausiai vartojo per religines ir laidotuvių apeigas, dirbdami kasdienius darbus. Kvepalais jie apsirūpindavo nesunkiai: prekybos keliai nusitęsdavo iki Indijos, Afrikos ir Arabijos. Romėnai tikėjo, kad kvepalai turi gydomųjų savybių, tad kvepalų pirklys dažnai atsidurdavo vienoje gretoje su gydytoju ar vaistininku. Vienas didžiųjų romėnų laimėjimų buvo stiklinių indų (lašiklių, pipečių, mažų stiklinių buteliukų, flakonų kvepalams) panaudojimas. Pūsto stiklo technologija buvo išrasta Sirijoje I a. pr. Kr.

 
 Vargu ar rastume pasaulyje žmogų, kuris nesižavėtų nuostabiais įvairiausių kvepalų aromatais. Parfumerija jau seniai tapo neatskiriama žmonijos palydove. Senovėje egiptiečiai šlovino savo dievus smilkymais, kvapingais tepalais ir kvapiaisiais aliejais, paskui juos pradėta vartoti moterų tualeto reikmėms. Graikai atsiveždavo naujų kvapiųjų medžiagų iš kelionių po svečius kraštus. Nuo senų laikų prekyba aromatinėmis medžiagomis vertėsi arabai. Per Indijos vandenyną iš Ceilono, Sumatros salų jie gabendavo cinamoną, alijošių, kamparą, muskusą, ambrą ir kitas kvapiąsias žaliavas į Egiptą. Kvapiosios medžiagos buvo plačiai vartojamos šventyklose. Nevengiama buvo vartoti jas ir estetiniais tikslais. Antikinėje Romoje kvepalams buvo priskiriamos gydomosios savybės. XII amžiuje, įsigalėjus krikščionybei, kvapiąsias medžiagas imta vartoti marui atitolinti ar blogam kvapui panaikinti. XVI amžiuje pirštinių siuvėjo amatas prilyginamas kvepalų kūrėjo profesijai, nes vyravo mada mūvėti iškvepintas pirštines (išdirbta oda trenkdavo nemaloniu kvapu). Tuo metu mėgstamos visokios kvapnios vonios ir apsiplovimai. XVII amžiuje mėgstami cibetas ir muskusas, o Švietimo epochoje labiau vertinamos kvapingos švelnios medžiagos, turinčios gėlių ar vaisių aromatą. XVIII amžiuje žmonės mėgaudavosi ne tik gausybe naujų kvapų (kvepindavo net pelenus Pelen7 dieną), bet ir grožėdavosi flakonais. XIX amžiuje, chemijos mokslui padarius didelę pažangą, bandoma ne tik dirbtinai atkurti gamtoje pasitaikančius kvapus, bet ir sukurti naujų. Ėmė sparčiai plėtotis parfumerijos pramonė. Tuo metu ypač išgarsėjo Graso miestas, kur suklestėjo kvepalų gamyba. XX amžiuje, netrūkstant prabangos ir klestint pažangai, kvepalai užima išskirtinę vietą. Juos vartoja visi, ne tik pasiturintys ar meno žmonės. Garsiosios kvepalų firmos stengiasi neužleisti pozicijų negailestingame konkurencijos pasaulyje.

Kvepalai internetu 

 
Kvepalai yra plačiai grupuojami į šeimas. Šitos grupės yra pagrindinis raktas renkantis kvepalus, kuriuos Jūs mėgstate. Kiekvieno žmogaus reakcija į atskiras kvepalų grupes gali būti skirtinga ir kartais netgi labai emocionali. Kvepalų pasaulyje yra žinoma maždaug apie tris tūkstančius kvepalų sudedamųjų dalių. Aromato kūryba gali trukti net iki kelerių metų, ir gali turėti iki trijų šimtų sudedamųjų dalių. Kad supaprastintų kūrybos procesą, kvepalų laboratorijose yra specialiai sukurta apie 20  kvepalų grupių. Pagrindines grupes apibūdinsime šiek tiek vėliau.
Kaip ir geroje istorijoje, kuriami kvepalai turi turėti gerą pradžią, vidurį ir pabaigą. Todėl dauguma aromatų yra aukščiausių (TOP), vidurinių (MIDDLE) ir užbaigiamųjų, pagrindinių (END) natų mišinys.  Aukščiausios natos palieka pirmą įspūdį apie kvepalus ir jos išgaruoja greičiausiai, vidurinės natos suteikia kvapui charakterį, užbaigiamosios pastabos išlieka ilgiausiai.
Kvepalų grupės:
-Gėlių aromatai.
Švelnūs ir labai aromatingi. Šią šeimą galima glaudžiai sieti su moteriškais kvepalais.  Gėlių aromatų kvepalai  gaminami iš gausaus gėlių žiedlapių kiekio. Šie kvepalai gali būti vienos rūšies, tačiau dažnu atveju yra skirtingų gėlių aromatų kompozicija.
Pavyzdys kas sudaro gėlių aromatų kvepalus:
50 % rožė,
10 % bergamotė,
10 % jazminas,
20 % santalmedis,
10 % muskusas.

Aldehidiniai aromatai:
Paklauskite bet kokio parfumerio apie aldehidus, ir jūs išgirsite, kad tai yra sintetinės medžiagos. Chanel No5 buvo pirmieji kvepalai, kuriuose panaudotos šios medžiagos.
Pavyzdys kas sudaro aldehidinius kvepalus:
50% aldehidai,
30% pakalnutė,
10% kedras,
10% prieskoniai.

Floriental (rytietiškų-gėlinių) aromatai:
Floriental šeima yra įkūnyta saldžios gėlių sąvokos, kuri apima sodrias bei aštrias gėlių natas ir priskiriami sunkesniųjų kvepalų grupei. Floriental kvepalai atgimė 80-aisiais ir 90-aisiais metais su kvepalais kaip Christian Dior “Poison” ir Givenchy “Amarige”
Pavyzdys kas sudaro Floriental šeimos kvepalus:
50% jazminas,
10% citrusiniai vaisiai,
20% santalmedis,
10% ambra,
10% vanilė.

Rytietiškų (Oriental) aromatai:
Rytietiški. Geismo & Viliojimo aromatas. Kvepalai šioje šeimoje asocijuojasi rytų aromatais, kuriuos atstovauja saldūs balzamas, Arabijos sakai ar prabangūs Indijos prieskoniai. Šiai kvepalų grupei puikiai atstovauja Guerlain Shalimar, YSL Opium  ir Christian Dior Addict kvepalai.
Pavyzdys kas sudaro oriental šeimos kvepalus:
20% citrusiniai vaisiai,
20% jazminas,
10% prieskoniai,
30% gintaras,
20 vanilė.

Chypre šeimos kvepalai:
Chypre  šeima yra įkūnyta kontrasto tarp šviežių citrusinių vaisių ir ąžuolo samanų natų suderinamumo. Šeima vardas kyla pirmųjų šios rūšies kvepalų, pagamintų Coty kompanijos 1917 metais. Chypre yra prancūziškas Kipro salos vardas. Klasikinis  šios šeimos pavyzdys yra Christian Dior “Miss Dior” kvepalai.
Pavyzdys kas sudaro Chypre šeimos kvepalus:
30% bergamotė,
20% irisas,
30% ąžuolo samanos,
10% prieskoniai,
10% muskusas.

Cologne šeimos kvepalai:
Lengvas & Grynas
Kaip šių kvepalų šeimos pagrindas yra laikomas 4711 Eau de Cologne odekolonas, dabar kuriami ir daug sudetingesnės sudėties kvepalai tokie kaip Eau Dynamisante kvepalai. Dėl citrinos, bergamotės, apelsino, mandarino ir gėlių pastabų tobulo sutarimo, citrusiniai odekolonai turi labai šviežią, lengvą charakterį.
Pavyzdys kas sudaro Chypre šeimos kvepalus:
30% citrusiniai vaisiai,
15% apelsinas,
15% bergamotė,
10% nerolė,
10% jazminas,
10% prieskoniai,
10% muskusas.

Green (Žalias) kvepalai:
Aktyvus & Lauko
Green kvepalų šeima yra įkūnyta lapuočių žalumynų pastabomis esančiomis viršuje, sujungtomis su gėlių natomis aromato širdyje (MIDDLE) ir pagrindinėmis (END) sauso miško ir netikėto vanilės saldumo pastabos. Green šeimos kvepalai turi švieži1, žėrintį,  lauko charakterį. Šiai grupei priskiriami Alliage, Privati Collesction ir Chanel No19 kvepalai.
Pavyzdys kas sudaro Green šeimos kvepalus:
20% bergamotė,
30% Nerolis,
30% irisas,
10% pačiulė,
10% vanilė.

Vaisiniai kvepalai:
Klubiniai & Šiuolaikiški
Vaisiniai kvepalai yra tie, kurie savyje turi pastebimą vaisinį elementą, kuris jaučiamas kvapo pradžioje ir kaip įprasta kvapo širdyje. Vaisiniai kvepalai turi švelnią gaivą, kuri suteikia jaunystės bei laimės pojūtį. Vaisinių kvepalų atstovais galime laikyti Amazone, Laurent ir Kenzo kvepalus.
Pavyzdys kas sudaro Vaisinius kvepalus:
20%apelsinas,
40% raudonieji vaisiai,
10% kiti vaisiai,
10% ąžuolo samanos,
20% muguetas.

 
Lanvin yra mados namai, įsteigti dizainerės Jeanne-Marie Lanvin. Baigusi modistės ir siuvėjos mokslus Paryžiuje, Lanvin į mados pasaulį ėmė skverbtis kurdama aprangą savo dukrai Marguerite’i. Laikui bėgant atsirado Lanvin kuriamos mados gerbėjų, jie ėmė klausinėti kur būtų galima įsigyti jos kuriamus drabužius. 1909 metais Lanvin įstoja į siuvėjų sąjungą „Syndicat de la Couture“. Netrukus dizainerė ima kurti madą ne tik vaikams, bet ir pristato moteriškų drabužių kolekciją jų mamoms. Lanvin išgarsino jos kuriama apranga, tačiau imperija plėtėsi, ir šiuo metu ji apima namų dekoro, vyriškų drabužių, kailinių, parfumerijos ir apatinių drabužių linijas.
Lanvin tapo žinomiausia po to, kai ji 1924 metais savo veiklą pradėjo parfumerijos srityje. Kompanijos pirmieji kvepalai – „My Sin“ išleisti 1924 metais. Kompanijos sėkmingiausias aromatas yra Arpège (pavadintas dukters Marguerite arpedžio, skambinant pianinu, garbei) šie kvepalai buvo sukurti 1927 metais, aromatas toks paklausus, kad vis dar gaminamas šiandien.
Jeanne-Marie Lanvin mirė 1946 metais, už mados namų šturvalo stojo duktė. Lanvin kompanija išliko šeimos rankose iki pat 1989 metų, po to dalis jos parduodama Didžiosios Britanijos „Midland Bank’ui“. Šiandien kompanija priklauso taivanietei, biznio moteriai Shaw-Lan Wang, o kūrybinis mados namų vadovas yra Elber Albaz.
Lanvin mados namai turi 29 pavadinumų kvepalus. Pirmieji kvepalai pristatyti 1924 metais ir šiuo metu najausi kvepalai yra išleisti 2012 metais. Lanvin kvepalus kurė parfumeriai: Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francois Robert, Olivier Pescheux, Anne Flipo, Shyamala Maisondieu, Andre Fraysse, Karine Dubreuil, Madam Zed, Antoine Maisondieu, Lena Pierottie, Paul Vacher ir Domitille Bertier.
Lanvin kvepalai:
Arpege 1927m. kvepalai moterims,
Arpege Eau Delicieuse 1928m. kvepalai moterims,
Arpege Eclat d`Arpege 2006m. kvepalai moterims,
Arpege Pour Homme 2005m. kvepalai vyrams,
Avant Garde 2011m. kvepalai vyrams,
Clair de Jour Eclat d`Arpege 2010m. kvepalai moterims,
Eclat d`Arpege Bijou Collector 2005m. kvepalai moterims,
Eclat d`Arpege Limited Edition 2009m. kvepalai moterims,
Eclat d`Arpege Perles 2011m. kvepalai moterims,
Eclat d’Arpège 2002m. kvepalai moterims,
Eclat d’Arpège Summer 2007m. kvepalai moterims,
Jeanne La Plume 2011m. kvepalai moterims,
Jeanne La Rose 2010m. kvepalai moterims,
Jeanne Lanvin 2008m. kvepalai moterims,
Jeanne Lanvin Couture 2012m. kvepalai moterims,
Lanvin L`Homme 1997m. kvepalai vyrams,
L`Homme Sport 2009m. kvepalai vyrams,
Marry Me 2010m. kvepalai moterims,
Marry Me! Love Edition 2012m. kvepalai moterims,
Monsieur Lanvin 1964m. kvepalai vyrams,
My Sin 1924m. kvepalai moterims,
Oxygene 2000m. kvepalai moterims,
Oxygene Homme 2001m. kvepalai vyrams,
Rumeur 2006m. kvepalai moterims,
Rumeur 2 Rose 2006m. kvepalai moterims,
Scandal 1931m. kvepalai moterims,
Vetyver 2003m. kvepalai vyrams,
Via Lanvin 1971m. kvepalai moterims.

http://www.jusukvepalai.lt/content/16-lanvin-mados-namai

 
Chloé yra Prancūzijos mados namai, 1952 metais įsteigti dizainerio Gaby Aghion. Gimusi Egipte, Aghion 1945 metais persikraustė į Paryžių kur kelių metų bėgyje įkūrė Chloe mados namus. Dizainerė įnešė didelį indėlį į "prêt-à-porter" (kas reiškia "paruoštas iki dėvėjimo") sąvokos įvedimą į mados pasaulį. Chloé kuriami drabužiai buvo švelnūs, patogiai dėvimi, įspūdingų formų, naudojami prabangūs audiniai, pritaikyti pirkti tiesiog nuo "manekeno". Tai buvo revoliucinė ir tendenciją nustatanti sąvoka tuometiniame mados pasaulyje.

Iki pardavimo 1985 metais Aghion pati vadovavo Chloé kompanijai. Eilė prestižinių dizainerių perėjo Chloé mados namų mokyklą. Joje dirbo tokie garsūs dizaineriai, kaip Karl'as Lagerfeld'as ir Stell'a McCartney. Chloé, 2001 metais taip pat pristatė įperkamesnę, orientuotą į jaunesnę publiką liniją.

Pirmieji Chloé kvepalai buvo Chloé for Women aromatas. Šie kvepalai pristatyti moterims 1975 metais. 2008 metais Chloé mados namai pristatė savo naująją versiją, kuri buvo nukreipta į jauną moterį su modernaus pasaulio mados skoniu. Chloé kvepalai kuriami ir pristatomi pirkėjams bendradarbiaujant su kosmetikos gigante kompanija "Coty".

Mados namams Chloe priklauso 17 kvepalų. Pirmieji kvepalai sukurti 1975 metais, o šiuo metu paskutinieji 2012 metais.

Chloe kvepalaibuvo kuriami kartu su tokiais garsiais parfumeriais kaip IFF, Michel Almairac, Clement Gavarry, Nathalie Lorson, Alienor Massenet, Carlos Benaim, Louise Turner, Nathalie Gracia-Cetto, Anne Flipo, Louis Turner, Domitille Berthier ir Amandine Marie.

Chloé kvepalų sąrašas:

Chloe for Women metų kvepalai moterims,

Chloe Collection 2005 metų kvepalai moterims,

Chloe Eau de Parfum 2008 metų kvepalai moterims,

Chloe Eau de Parfum Intense 2009 metų kvepalai moterims,

Chloe Eau de Toilette 2009 metų kvepalai moterims,

Chloe Innocence 1995 metų kvepalai moterims,

Chloe Lisy 2008 metų kvepalai moterims,

Chloe Narcisse 1992 metų kvepalai moterims,

Chloe Rose Edition 2011 metų kvepalai moterims,

Eau de Fleurs Capucine 2010 metų kvepalai moterims,

Eau de Fleurs Lavande 2010 metų kvepalai moterims,

Eau de Fleurs Neroli 2010 metų kvepalai moterims,

Fleur de Narcisse metų kvepalai moterims,

Love Love 2010 metų kvepalai moterims,

Love Eau Intense 2011 metų kvepalai moterims,

Love Purse Spray 2012 metų kvepalai moterims,

L`Eau de Chloe 2012 metų kvepalai moterims.


kvepalų blogas